Hotel Horní Pramen

Vítejte na stránkách Hotelu Horní Pramen, který v roce 2018 prošel výraznými změnami zaměřenými na zajištění většího komfortu hostů. Hotel se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko.

Horní Pramen nabízí ubytování ve 38 pokojích se základním vybavením. Některé z těchto pokojů také disponují balkónem. Hlavní důraz je kladen na pohodlí zde pobývajících návštěvníků a splnění veškerých jejich požadavků.

Tento cenově dostupný hotel nabízí útulné pokoje s příjemnou restauraci a výbornou snídaní. Můžete se zde také pobavit při hraní stolního tenisu, stolního fotbalu nebo kulečníku. Rodiny s dětmi pro změnu ocení dětský koutek pro své malé ratolesti. Návštěvníci hotelu mohou dále využít lyžárnu, bezplatné parkoviště popřípadě krb či gril. Hotel disponuje také prostory pro pořádání konferencí a společenských událostí. Nově hotel pro své hosty zavedl půjčování koloběžek, horských kol a elektrokol.

V zimě hotel zajišťuje transport k hlavním lyžařským střediskům (skitaxi) a půjčování lyžařské a snowboardové výstroje (na vyžádání).